Álláslehetőségeink

Gyógytornász, manuálterapeuta

Feladatok:

  • páciensek ellátása (külön gyerekekre kiterjedően is) szakrendelés keretében megegyezés szerinti munkarendben
  • szakmai normáknak megfelelő eü-i dokumentáció vezetése

Elvárás:

  • gyógytornász vagy gyógytornász fizioterapeuta szakképesítés
  • McKenzie módszer ismerete
  • Schroth terápia ismerete
  • érvényes szakmai kamarai tagság
  • minimum 3 éves aktív, fenti tevékenységi területen szerzett munkatapasztalat
  • szakmai elhivatottság
  • pontosság
  • ügyfélorientált szolgáltatási szemlélet
  • szakmai csapattal való kooperációs képesség és készség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség és készség
  • kiegyensúlyozott, derűs, nyitott személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • manuálterapeuta szakképesítés, e téren szerzett szakmai tapasztalat
  • egyéb, fel nem sorolt mozgásszervi terápiás technika ismerete, e téren szerzett szakmai tapasztalat
  • idegen nyelv (német/angol/szlovák) társalgási szintű ismerete
  • számlaképesség
  • rugalmas munkakezdés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes díjazás
  • Heti 1-2 nap munkavégzés megegyezés szerint
  • ÁNTSZ – engedélyes igényes, kitűnő munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Dinamikus, inspiratív csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni motivációs levél kíséretében fényképes önéletrajzzal lehet megbízási díj igény megjelölésével: info@rofe.hu.

Kérjük, szakmai végzettségét igazoló dokumentumait is mellékelje pályázatához.

Érdeklődését a +36 70 372 2680-as telefonszámon várjuk.